🌺 Viva Seniorzy 🌺 11-12 października 🌺 Czekamy na Was!  

Organizator:

Jesień będzie należeć do Seniorów

Podziel się

Targi Viva Seniorzyto ogólnopolskie święto Seniorów, które silnie wpisało się w kalendarz jesiennych imprez skierowanych do osób 60+. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 września - 1 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 3.

 

Podczas 11. edycji targów Viva Seniorzy pragniemy poruszyć wszystkie ważne dla seniorów kwestie, odpowiedzieć na ich pytania i pomóc znaleźć rozwiązania problemów z którymi się zmagają.

Nie zabraknie :

  • spotkań z ekspertami medycznymi oraz instruktorami zajęć ruchowych.
  • różnorodne warsztaty: florystyczne, ogrodnicze, rękodzielnicze, z komunikacji cyfrowej oraz z bezpieczeństwa seniorów w domu i poza nim.
  • z porad prawnych, porad ze świadczeniami emerytalnymi oraz innymi dotyczącymi świadczeń życiowych.

Ciekawą atrakcją będzie tor testowy pojazdów elektrycznych o powierzchni blisko 200 m2 firmy Electroride. Będzie tam można wypróbować wybrany pojazd, sprawdzić jego funkcjonalność i uzyskać wszystkie informacje o możliwości dofinansowania na zakup ze środków PFRON.

Seniorzy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty gastronomicznej, w specjalnie przygotowanej strefie, z której doskonale widoczna jest scena główna, na której odbywać się będą występy, pokazy, zostaną wręczone nagrody dla najaktywniejszych seniorów w Wielkopolsce oraz przyznane zostaną nagrody w Konkursie Laur Seniora. Celem Konkursu jest szeroka promocja dedykowanych specjalnie seniorom produktów, usług lub działań, wyróżniających się pod względem funkcjonalności lub zaspokajających potrzeby i oczekiwania tej grupy społecznej. Każdego wieczoru nie zabraknie, już tradycyjnie gwiazd polskiej sceny muzycznej. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku ponownie swoją obecność potwierdziła firma Herbapol Poznań, która została Złotym Partnerem oraz Caritas Archidiecezji Poznańskiej i Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, które od kilku lat aktywnie wspierają targi dla seniorów. Atrakcji będzie dużo i na pewno każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie.

Miejsce wydarzenia:

Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon nr 3

 

Data i godzina wydarzenia:

30 września - 1 października 2022, godz.: 10:00-17:00

Bilety od 15 zł, dostępne na stronie ToBilet.pl

 

Do zobaczenia na Viva Seniorzy 2022!