🌺 Viva Seniorzy 🌺 Dziękujemy! 🌺 Do zobaczenia za rok!  

Organizator:

Konferencja Naukowo-Edukacyjna SENIOR-CARE Poznań 2023

Podziel się

Podczas Tragów VIVA Seniorzy! odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie. Zapraszamy już dziś do udziału w XII edycji Konferencji Naukowo-Edukacyjnej SENIOR-CARE Poznań 2023. W ramach Ogólnopolskiej Konferencji Senior-Care zaplanowano panele dyskusyjno-edukacyjne, w których warto uczestniczyć.

 

Zapraszamy do udziału w XII edycji Konferencji Naukowo-Edukacyjnej SENIOR-CARE Poznań 2023.

W ramach Ogólnopolskiej Konferencji Senior-Care zaplanowano panele dyskusyjno-edukacyjne pod nazwą "Modele opieki długoterminowej w Polsce - teoria i praktyka" oraz "Produkty i usługi wspierające opiekę senioralną", których celem będzie dyskusja oraz podzielenie się z uczestnikami konferencji wiedzą merytoryczną i praktyczną - z obszaru szeroko pojmowanej, opieki instytucjonalnej nad osobami starszymi. To kolejna już edycja, cieszącego się bardzo dużą frekwencją wydarzenia, w której udział potwierdziło ponad 150 placówek opieki senioralnej z całej Polski, reprezentowanych przez prawie 350 osobową kadrę zarządzającą i opiekuńczą. Do aktywnego udziału w konferencji zaproszono ekspertów z obszaru szeroko rozumianej opieki nad osobami starszymi oraz przedstawicieli placówek świadczących usługi opieki długoterminowej, w tym także instytucji oraz firm, których działalność, usługi i produkty dedykowane są szeroko rozumianej branży opieki senioralnej.

Wydarzenie to, połączone będzie ze spotkaniem organizacyjnym członków Krajowej Izby Domów Opieki KIDO - zrzeszającej ponad 280 placówek opiekuńczych z obszaru całego kraju.

 

 

Izba pełni rolę rzecznika oraz reprezentanta placówek opiekuńczych wobec urzędów i organów administracji państwowej, a także opiniuje i przeprowadza audyty produktów oraz usług kierowanych do tej grupy odbiorców.

 

Współorganizująca konferencję Fundacja Senior-Care jest organizacją non-profit posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego, która wspiera swoją działalnością osoby starsze i z niepełnosprawnościami, w tym w szczególności Podopiecznych placówek opiekuńczych, wymagających szczególnej pomocy i troski.

 

HARMONOGRAM WYDARZEŃ:

29 września 2023 r. (piątek) w godzinach 10.00 - 17.00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań) odbędzie się część edukacyjno - wystawiennicza (dzień pierwszy).Towarzyszący tym wydarzeniom Panel ekspercki pod nazwą "Modele opieki długoterminowej w Polsce i za granicą - teoria i praktyka" - będzie miał na celu ukazanie oraz przybliżenie niezbędnej wiedzy osobom w wieku późnej dojrzałości i ich rodzinom, z obszaru potencjalnych możliwości oraz oferowanych standardów i wariantów opieki długoterminowej w Polsce.

30 września 2023 roku (sobota) ponownie w godzinach 10.00 - 17.00 na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań), gdzie odbędzie się część wystawiennicza (dzień drugi),w trakcie przebiegu wydarzenia, zaplanowaliśmy Panel Ekspercki poświęcony "Produktom i usługom wspierającym opiekę senioralną" - podczas którego zaprezentowane zostaną dostępne rozwiązania i technologie wpierające opiekę senioralną zarówno w wymiarze domowym jak i instytucjonalnym.

Zapraszamy do Poznania w dniach 29 i 30 września 2023 roku do Pawilonu 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14.

Program Konferencji