🌺 Viva Seniorzy 🌺 11-12 października 🌺 Czekamy na Was!  

Organizator:

Środa dla seniora na Poznańskim Jarmarku Świątecznym

Podziel się

Zapraszamy na ŚRODY DLA SENIORÓW na Poznański Jarmark Świąteczny, który odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 19 listopada do 23 grudnia. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla seniorów!

 

ŚRODY DLA SENIORÓW na Poznańskim Jarmarku Świątecznym organizowane są w okresie od 19 listopada do 23 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W każdą środę w godzinach 11:00-21:00 seniorzy, za okazaniem legitymacji emeryta, mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 5 zł na grzańca (grzaniec z legitymacją kosztuje 15 zł).

Ponadto, w każdą środę można skorzystać z wielu innych atrakcji znajdujących się na terenie Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. Do dyspozycji są m.in.: 

Można też zobaczyć gadającego Łosia Marcina, zrobić sobie zdjęcia przy iluminacjach świetlnych, takich jak bombka, prezenty czy sanie Mikołaja, a także zobaczyć największą w Poznaniu świąteczną choinkę! Nie zabraknie również wielu stoisk z gorącymi napojami, przekąskami czy świątecznymi gadżetami.

Wstęp na Poznański Jarmark Świąteczny jest bezpłatny! Główna brama znajduje się od ul. Głogowskiej, na wprost Dworca Zachodniego.

Bilety na atrakcje można kupić wcześniej online na Tobilet.pl: