🌺 Viva Seniorzy 🌺 11-12 października 🌺 Czekamy na Was!  

Organizator:

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Podziel się

Wystawca podczas zbliżających się Targów Viva Seniorzy 2022.

Teatr Muzyczny w Poznaniu - teatr działający nieprzerwanie od 1956 roku, prezentujący widzom operetki, musicale i spektakle muzyczne. W jego repertuarze znajdują się znane hity z broadwayowskich scen oraz autorskie tytuły, których nie można zobaczyć na deskach żadnego innego teatru.

 

W ofercie programowej poznańskiego Teatru Muzycznego widnieją między innymi takie spektakle jak Jekyll & Hyde, Evita, Zakonnica w przebraniu, Rodzina Addamsów, Kombinat, Virtuoso czy Irena.

 

 

Obecnie teatr mieści się na ul. Niezłomnych, tuż obok Starego Browaru, ale trwają prace nad nową siedzibą w centrum Poznania, zasilaną zieloną energią, a jej otwarcie planowane jest na 2026 rok. Budynek zostanie wzniesiony na działce u zbiegu ul. Św. Marcin i Skośnej w sąsiedztwie Akademii Muzycznej, i będzie największym i najnowocześniejszym obiektem tego typu w Polsce. Jego projekt wykonała firma Atelier Loegler Architekci, dbając o nawiązanie do otaczającej zabudowy oraz o kształt bryły wpisującej się w panoramę dzielnicy śródmiejskiej.

Aktualne oferta Teatru Muzycznego na stronie internetowej: www.teatr-muzyczny.pl

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wystawcy podczas Targów Viva Seniorzy 2022.