🌺 Viva Seniorzy 🌺 11-12 października 🌺 Czekamy na Was!  

Organizator:

VIVA SENIORZY już jesienią 2022

Podziel się

Z wielką przyjemnością ogłaszamy datę XI edycji targów VIVA SENIORZY!

VIVA SENIORZY! to największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. 11 edycja targów odbędzie się w dniach 30.09-01.10.2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wydarzenie jest dedykowane osobom 60+ i jest to świetna okazja by spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi, nawiązać nowe kontakty wziąć udział w koncertach, turniejach gier i różnych aktywnościach sportowych, a także skorzystać z darmowych konsultacji.

Partnerami wydarzenia są: Centrum Inicjatyw Senioralnych i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej,

Wydarzenie będzie podzielone na cztery bloki tematyczne:

Aktywność – turystyka, sanatoria i uzdrowiska, hotele i pensjonaty, gabinety odnowy biologicznej, uroda i styl, sport i rekreacja, kluby seniora

Zdrowie – produkty prozdrowotne, rehabilitacja, medycyna naturalna, środki pielęgnacyjne, zdrowa żywność, placówki lecznicze)

Wiedza – edukacja i rozwój, Uniwersytet Trzeciego Wieku, szkoły językowe, komunikacja i nowe media, finanse i ubezpieczenia, doradztwo, organizacje non profit, ośrodki rozwoju osobistego

Otoczenie – domy i mieszkania, projektowanie dla seniorów, infrastruktura miejska, domy pomocy społecznej i placówki opiekuńcze, domy seniora, systemy kontroli i zabezpieczeń, pomoce w życiu codziennym.

 

Do zobaczenia jesienią na targach VIVA SENIORZY!