🌺 Viva Seniorzy 🌺 11-12 października 🌺 Czekamy na Was!  

Organizator:

Weź udział w targach Viva Seniorzy! 2024

Podziel się

Targi Viva Seniorzy! to wydarzenie, które z każdą edycją cieszy się coraz większą popularnością. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 11-12 października w samym sercu Poznania, a nasi Seniorzy i Seniorki będą mogli skorzystać z licznych atrakcji. To doskonała okazja, aby odkryć, jak wiele możliwości oferuje współczesny świat osobom w starszym wieku.

Drodzy Seniorzy!

Z wielką radością przypominamy Wam o nadchodzących targach Viva Seniorzy!, które odbędą się 11-12 października 2024

To wyjątkowe wydarzenie, przygotowane specjalnie dla Was, pełne inspirujących spotkań, ciekawych warsztatów i niezapomnianych chwil sprawia, że chcemy rozwijać się dla Was jeszcze bardziej. 

Skorzystajcie z tej wspaniałej okazji i koniecznie zaznaczcie w kalendarzach tę datę.
Dołączcie do nas na targach Viva Seniorzy! Będzie to z pewnością czas pełen radości, nauki i wspólnej zabawy.

 

O aktywizacji Seniorów mówi się coraz więcej, a spędzanie czasu z innymi ludźmi ma ogromny wpływ na ich samopoczucie. Tegoroczna edycja Targów Viva Seniorzy! zapowiada się szczególnie interesująco, oferując naszym gościom możliwość aktywnego spędzenia czasu, zdobycia nowych umiejętności i nawiązania cennych kontaktów. 

Organizatorzy przygotowali szereg nowości i odświeżonych atrakcji, które z pewnością zadowolą zarówno stałych bywalców, jak i nowych uczestników.

Podczas dwóch dni targów, seniorzy będą mogli skorzystać z licznych warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz poznać najnowsze produkty i usługi dedykowane ich potrzebom.  

W tym roku zapowiada się szczególna edycja targów Viva Seniorzy! Zależy nam, aby wszyscy uczestnicy poczuli się naprawdę wyjątkowo, dlatego cały czas pracujemy nad programem. 

  • nowoczesna otoczenie - przestrzenne pawilony; 

  • strefy przeznaczone do aktywności fizycznych; 

  • przestrzeń warsztatowa; 

  • program kulturalny - występy muzyczne i teatralne; 

  • sesje edukacyjne;

  • prawdziwe gwiazdy;

  • produkty zdrowotne, medycyna naturalna, środki pielęgnacyjne, zdrowa żywność, hotele i pensjonaty, gabinety odnowy biologicznej, sprzęt sportowy i rehabilitacyjny, kluby fitness, uniwersytety trzeciego wieku, szkoły językowe, nowoczesne usługi bankowe, pomoce w życiu codziennym, wolontariat;

 

Czekamy na Was jak co roku z otwartymi ramionami!
Do zobaczenia

zespół Viva Seniorzy!