🌺 Viva Seniorzy 🌺 11-12 października 🌺 Czekamy na Was!  

Organizator:

Zmalujmy to razem – warsztaty plastyczne dla polsko-ukraińskich seniorów

Podziel się

Chcesz oddać się chwili relaksu w niebanalny sposób? Zapraszamy na warsztaty malarskie, które pobudzą Twoją wyobraźnię i pozwolą zdobyć nowe doświadczenia. Jednocześnie będziesz mógł poznać nowe techniki plastyczne, ale także kulturę Ukrainy (warsztaty poprowadzi Oksana).

Być może odkryjesz przy tym nową pasję? Nie przejmuj się jeśli jesteś początkujący i nigdy nie trzymałeś pędzla w ręce, warsztaty są kierowane dla wszystkich!

Nasza Oksana to niepoprawna optymistka i dusza artysty, wolontariuszka z wielkim sercem, z wykształcenia pedagożka. Przebywa w Poznaniu od ponad 4 miesięcy, intensywnie uczy się języka polskiego, a przy tym aktywnie uczestniczy w wolontariacie. W ciągu tego czasu udało jej się zgromadzić wokół siebie grupę ponad 70 seniorów, którzy integrują się w jedną wspólnotę. Łączy Polaków i nowoprzybyłych seniorów z Ukrainy. Malarstwo jest jej pasją, którą realizuje w wolnym czasie i z powodzeniem kontynuuje ją z grupą seniorów.

Warsztaty potrwają 2 godziny. Na miejscu zapewniamy artykuły potrzebne do przygotowania obrazu. Namalowane przez Państwa dzieła chcielibyśmy wykorzystać w kolejnych projektach na rzecz Fundacji.

Organizator: Fundacja In_Spire

www.fundacjainspire.pl

Facebook: Fundacja In_Spire

OPIS FUNDACJI

Fundacja In_Spire powstała, aby pomagać ludziom i przedsiębiorcom docierać do ich talentów. Każda osoba nosi w sobie potencjał i duże pokłady możliwość, dlatego celem Fundacji jest wsparcie w rozwoju, inspirowanie do odkrywania nowych dróg i wiedzy. In_Spire kieruje się talentem, sprawczością, edukacją i kreatywnością, działa w obszarach przedsiębiorczości, umiejętności społecznych, kultury i sportu