🌺 Viva Seniorzy 🌺 11-12 października 🌺 Czekamy na Was!  

Organizator:

Weź udział w targach Viva Seniorzy! 2024

Podziel się

Targi Viva Seniorzy! to wydarzenie, które z każdą edycją cieszy się coraz większą popularnością. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 11-12 października w samym sercu Poznania, a nasi Seniorzy i Seniorki będą mogli skorzystać z licznych atrakcji. To doskonała okazja, aby odkryć, jak wiele możliwości oferuje współczesny świat osobom w starszym wieku.


Serdecznie zapraszamy na największe w Polsce targi dla Seniorów 

11 - 12 października 2024, Poznań

 

O aktywizacji Seniorów mówi się coraz więcej, a spędzanie czasu z innymi ludźmi ma ogromny wpływ na ich samopoczucie. Tegoroczna edycja Targów Viva Seniorzy! zapowiada się szczególnie interesująco, oferując naszym gościom możliwość aktywnego spędzenia czasu, zdobycia nowych umiejętności i nawiązania cennych kontaktów. 

Organizatorzy przygotowali szereg nowości i odświeżonych atrakcji, które z pewnością zadowolą zarówno stałych bywalców, jak i nowych uczestników.

Podczas dwóch dni targów, seniorzy będą mogli skorzystać z licznych warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz poznać najnowsze produkty i usługi dedykowane ich potrzebom.  

 

W tym roku zapowiada się szczególna edycja targów Viva Seniorzy! Zależy nam, aby wszyscy uczestnicy poczuli się naprawdę wyjątkowo, dlatego cały czas pracujemy nad programem. 

  • nowoczesna otoczenie - przestrzenne pawilony; 

  • strefy przeznaczone do aktywności fizycznych; 

  • przestrzeń warsztatowa; 

  • program kulturalny - występy muzyczne i teatralne; 

  • sesje edukacyjne;

  • prawdziwe gwiazdy;

  • produkty zdrowotne, medycyna naturalna, środki pielęgnacyjne, zdrowa żywność, hotele i pensjonaty, gabinety odnowy biologicznej, sprzęt sportowy i rehabilitacyjny, kluby fitness, uniwersytety trzeciego wieku, szkoły językowe, nowoczesne usługi bankowe, pomoce w życiu codziennym, wolontariat;

 

Data: 11 - 12 października 2024 

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie 

 

Dyrektorka Projektu

Paulina Dziarłowska
Paulina Dziarłowska

PR & Marketing

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz