🌺 Viva Seniorzy 🌺 Zapraszamy 🌺 29-30 września 2023  

Organizator:

O targach

Podziel się

VIVA Seniorzy! największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. Zapraszamy 29-30 września 2023 roku na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Udział w wydarzeniu to pełen wachlarz tylko pozytywnych emocji. To trzeba zobaczyć!

VIVA SENIORZY! - aktywność, integracja i zabawa na miarę każdego Seniora.

Na gości czeka moc atrakcji! Profilaktyka zdrowia, badania, warsztaty rękodzieła, zajęcia ruchowe, koncerty i zabawa przez całe dwa dni.

Godziny otwarcia Program 30.09 BILETY

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim Seniorom i stanowi świetną okazję, by spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi, nawiązać nowe kontakty, wziąć udział w koncertach, warsztatach i różnych aktywnościach sportowych, a także skorzystać z darmowych badań profilaktycznych

CZTERY BLOKI TEMATYCZENE

  • aktywność – turystyka, uzdrowiska, hotele i pensjonaty, uroda i styl, sport i rekreacja, kluby seniora;
  • zdrowie – produkty prozdrowotne, rehabilitacja, medycyna naturalna, środki pielęgnacyjne, żywność;
  • wiedza – edukacja i rozwój, Uniwersytety Trzeciego Wieku, szkoły językowe, ubezpieczenia, doradztwo;
  • otoczenie – domy pomocy społecznej i placówki opiekuńcze, domy seniora, systemy kontroli;

Wystawcy ze wszystkich czterech obszarów przygotowali dla uczestników targów nie tylko materiały reklamowe swoich produktów i usług, ale i moc atrakcji. Na wielu stoiskach będzie można przetestować oferowane wyroby lub skorzystać z degustacji. Wielu wystawców przewiduje drobne upominki, gadżety lub zniżki dla zwiedzających.

Podczas święta Seniorów będzie można bezpłatnie skorzystać z różnorakich badań profilaktycznych: słuchu, ostrości widzenia, mammografii, konsultacji psychoseksualnych i wielu innych.

KONCERTY GWIAZD

Na scenie Viva Seniorzy! pojawią się wyjątkowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

 

W piątkowy wieczór odbędzie się koncert Andrzeja Rybińskiego. W sobotę natomiast wystąpi Hanny Banaszak. Na zaproszenie Grupy MTP artyści zaśpiewają swoje największe przeboje i zapewnią niezapomniane wrażenia.

W piątkowy wieczór odbędzie się także impreza taneczna poprowadzona przez DJ Wikę!

ATRAKCJE

Pojawią się także stoiska, na których będzie można mogli przetestować nowinki technologiczne. Jednym z hitów z pewnością będą okulary VR. Kolejną ciekawostką do wypróbowania będą pojazdy elektryczne.

 

Oprócz ekspozycji nie zabraknie ciekawych atrakcji i aktywności. Poznać będzie można podstawowe kroki salsy, tańca hula, czy Hip-Hopu! Strefa innowacyjnych aktywności zaskoczy walking futbolem każdego miłośnika piłki. Dla osób poszukujących wewnętrznej harmonii przy jednoczesnym treningu ciała polecamy trening TAI CHI.

 

Liczne i różnorodne atrakcje są tak dobrane, aby każdy z uczestników znalazł coś dla siebie i miło spędził czas na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wierzymy, że 2-dniowe święto każdemu zapadnie głęboko w pamięć i optymizmem będzie wracał na kolejne edycje.

Zapraszamy wszystkich do udziału w targach VIVA SENIORZY!