🌺 Viva Seniorzy 🌺Dziękujemy 🌺 Do zobaczenia w 2023 roku  

Organizator:

O targach

Podziel się

Viva Seniorzy największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. XII edycja odbędzie się 29-30 września 2023 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Serdecznie zapraszamy.

Targi Viva Seniorzy 29-30 września 2023

 

 

Życie zaczyna się po 60-tce! Tak twierdzą seniorzy, a my im wierzymy. Pełni wigoru i werwy seniorzy co roku tłumnie przybywają na targi Viva Seniorzy, aby wspólnie celebrować to niezwykłe święto. 

Kolejna edycja największych targów senioralnych w Polsce – VIVA Seniorzy! odbędzie się już 29-30 września 2023  roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To obowiązkowa impreza w kalendarzu każdego seniora. Przez dwa dni seniorzy będą mieli możliwość udziału w licznych wydarzeniach towarzyszących. Dla każdego coś dobrego.

Wydarzenie jest podzielone na cztery bloki tematyczne:

  • aktywność – turystyka, sanatoria i uzdrowiska, hotele i pensjonaty, gabinety odnowy biologicznej, uroda i styl, sport i rekreacja, kluby seniora
  • zdrowie – produkty prozdrowotne, rehabilitacja, medycyna naturalna, środki pielęgnacyjne, zdrowa żywność, placówki lecznicze)
  • wiedza – edukacja i rozwój, Uniwersytet Trzeciego Wieku, szkoły językowe, komunikacja i nowe media, finanse i ubezpieczenia, doradztwo, organizacje non profit, ośrodki rozwoju osobistego

 

  • otoczenie – domy i mieszkania, projektowanie dla seniorów, infrastruktura miejska, domy pomocy społecznej i placówki opiekuńcze, domy seniora, systemy kontroli i zabezpieczeń, pomoce w życiu codziennym

 

Liczne i różnorodne atrakcje są tak wybrane i przygotowane, aby każdy z uczestników znalazł coś dla siebie i miło spędził czas na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wierzymy, że 2-dniowe święto każdemu zapadnie głęboko w pamięć i optymizmem będzie wracał na kolejne edycje.

Zapraszamy wszystkich do udziału w targach VIVA SENIORZY!